Zespół Szkół w Nieszawie

mgr Tyburska Agnieszka

tel/fax: 542838178

e-mail: nieszawazs@gmail.com

Witamy Was na naszej szkolnej stronie internetowej. Strona ta powstała z myślą o tym, aby za jej pośrednictwem  dostarczać  Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących funkcjonowania Zespołu Szkół w Nieszawie. Cieszy nas też fakt, że dzięki istnieniu strony, którą staramy się na bieżąco aktualizować, możemy promować osiągnięcia i dokonania uczniów naszej szkoły. Mamy nadzieję, że dzięki częstym odwiedzinom naszej witryny, będziecie Państwo zorientowani, czym żyje szkoła i jakie sukcesy odnoszą Państwa dzieci. Jednocześnie zachęcamy Państwa do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat pracy szkoły, gdyż Państwa uwagi są dla nas niezwykle cenne. Przypominamy, iż staramy się nasze działania opierać na idei partnerstwa i współpracy uczniów, nauczycieli i rodziców, odpowiedzialnie i z pełnym zaangażowaniem. Dlatego też stawiamy sobie coraz wyższe cele, staramy się szybko reagować na potrzeby społeczności szkolnej. Państwa sugestie, pomoc i życzliwa współpraca będą ogromnym wsparciem w naszej pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Dyrektor Szkoły i Rada Pedagogiczna

Sierpień 2019